پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۰۷

مراسم راهپیمایی روز قدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

استاندار تهران با تاکید بر برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، محسن منصوری گفت: با توجه به وضعیت کرونایی در سطح کشور و تهران مقرر شد مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امسال برگزار شود که در تهران نیز این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این خصوص روز گذشته در محل استانداری تهران شورای فرهنگ عمومی برگزار شود و مقرر شد این مراسم متفاوت تر از سال های گذشته با همکاری بسیج و سپاه، شورای تبلیغات اسلامی، شهرداری، فرهنگ و ارشاد و سایر دستگاه های متولی برگزار شود.

منصوری با اشاره به ترویج کار فرهنگی موثر و با برنامه اظهار کرد: هر چقدر این کارهای فاخر در تهران اجرایی شود به عنوان یک الگو به سراسر کشور منتقل می شود و باید در مراسمات مختلف با شیوه های نوین نسبت به اجرایی کردن برنامه ها اقدام کرد.

وی ادامه داد: در جلسه شورای فرهنگی عمومی موضوعات اصلی برنامه های فرهنگی و مذهبی استان تهران تدوین شد که مقرر شد که این برنامه ها به شکل بهتر و متفاوت در مناسبت های مختلف اجرا شود.

منصوری به موضوع زیباسازی شهرها در مناسبت های مختلف نیز اشاره کرد و گفت: در این مدت کارهای خوبی از سوی شهرداری تهران انجام شده که باید این نوع کارها در تهران و شهرستان ها توسعه پیدا کند.

وی در خصوص برگزاری مراسم عید سعید فطر نیز گفت: این مراسم نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد و تکایا برگزار خواهد شد.

استاندار تهران با اشاره به برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) نیز گفت: با توجه به اینکه خیل عزاداران از سراسر کشور مشتاق حضور در این مراسم هستند مقرر شد به جهت حفظ سلامت مردم عزاداران تنها از استان های همجوار از جمله البرز و قم و شهرهای اطراف تهران در این مراسم شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: هنوز ویروس کرونا در کشور وجود دارد و مردم همچنان باید توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند.

استاندار تهران با بیان اینکه فضای مجازی نیز در مناسبت های مختلف برنامه های مختلفی دارد گفت: برخی مردم از جمله سالمندان و افراد کم توان می توانند در فضای مجازی این مراسمات را دنبال کنند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.