پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۰۸

بیانیه کانون فرهنگی زنان زهک به مناسبت روز قدس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از زهک، کانون فرهنگی بانوی زهک به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر نمود.

متن بیانیه:

روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد رویارویی تمامی حق در برابر تمامی باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است.

در روز قدس نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف، به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می افرازند تا نقشه شوم معامله قرن نقش برآب شده و فلسطین آزاد از این موج سراسر خروش بیرون آید.

گرامیداشت روز جهانی قدس در هر سال موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین و تمام مظلومان جهان می‌شود و خشم و عصبانیت اشغالگران صهیونیست و حامیان آن‌ها را رقم می‌زند و صهیونیسم جهانی از هر گونه تلاش برای خاموش کردن و سرکوب این خیزش و نهضت جهانی مقابله با اشغالگران، فروگذاری نکرده‌اند. اما به فضل الهی و به تعبیر رهبر حکیم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) این حرکت عظیم در دنیای اسلام روز به روز جا افتاده‌تر شده است و گسترش بیشتری پیدا کرده است.

گروه‌های مقاومت مردمی فلسطین در طول این سال‌ها دست از مبارزه با رژیم صهیونیستی برنداشته‌اند و رژیم اشغالگری که روزگاری آرزوی نیل تا فرات را در سر داشت، امروز هیمنه نظامی خود را با شکست‌های پیوسته سال‌های اخیر از دست داده و از حقه‌های سیاسی برای ادامه حیات خود استفاده می‌کند.

کانون فرهنگی بانوی زهک در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، بر میثاق دوباره با اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و وفاداری به آرمان رهایی قدس شریف تاکید می نماید و با گرامیداشت یاد و خاطره همه ستاره گان آسمان شهادت و مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی به ویژه مرد مومن و قدرت ساز امت اسلامی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همه پویندگان مکتب سلیمانی و مکتب مقاومت جهانی اسلام و دیگر ستارگان این راه مقدس اطمینان می‌دهد با پیروی مطلق از، ولی امر مسلمین حضرت آیت العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) صراط مستقیم آن مجاهدان راه حق را تداوم بخشیده و بر این انتظار است که انتفاضه برآمده از خون شهیدان مقاومت بساط صهیونیسم جهانی را برچیند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.