پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۰۸

امروز ایران، فردا فلسطین

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از سراوان، کانون فرهنگی بانوی بلوچ شهرستان سراوان به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای مردم ایران را به حضور پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر روز جهانی قدس، ابتکار ارزشمند و ماندنی حضرت امام خمینی (ره) برای حمایت از آرمان آزادی فلسطین فرا رسید و مسلمانان جهان از جمله مردم ایران خود را برای گرامیداشت این روز آماده می کنند.

روز جهانی قدس روز همبستگی جهان اسلام و به نمایش در آمدن قدرت امت اسلامی و آزادی‌خواهان جهان علیه فتنه‌های رنگارنگ استکبار و استثمار و روز خروش علیه زر، زور و تزویر است.

کانون فرهنگی بانوی بلوچ شهرستان سراوان ضمن اعلام حمایت از مقاومت آحاد ملت فلسطین در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی خصوصاً به قبله اول مسلمین و محکوم کردن جنایات این رژیم فتنه انگیز و کودک کش، از آحاد ملت رشید ایران به ویژه قشر بانوان سراسر کشور تقاضا دارد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، از مقاومت قهرمانانه ملت مظلوم فلسطین در صیانت از مقدسات اسلامی در فلسطین حمایت کرده و با فریاد رسای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر امریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر خائنین، دست آوردهای محور مقاومت و سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی دارند.

روز قدس، روز حمایت از ملت مظلومی است که در صف اول مبارزه با دشمنی قرار دارد که ریشه همه ناامنی ها و توسعه نایافتگی ملل منطقه است.

امیدواریم بزودی با به ثمر نشستن ابتکار ارزنده حضرت امام خمینی (ره) و تدابیر راهبردی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، شاهد تحقق شعار «امروز ایران، فردا فلسطین» باشیم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *