پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۱۱

کارگران ساختمانی میهمان قرارگاه قدس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

در اقدامی خداپسندانه بدون اطلاع قبلی کارگران ساختمانی سطح میادین شهر زاهدان و پاکبانان دومنطقه شهری، به وسیله خودروهای سپاه گردهم جمع و در مراسم محفل انس با قرآن شرکت کردند، ویزیت رایگان شدند و بسته معیشتی دریافت کردند.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از

بنابر برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس، در اقدامی خداپسندانه بدون اطلاع قبلی کلیه کارگران ساختمانی سطح میادین شهر زاهدان و پاکبانان دومنطقه شهری، توسط خودروهای سپاه جمع آوری و در محل حسینیه ثارالله در محفل انس با قرآن کریم حضور یافتند.

در حاشیه این مراسم تیم‌های پزشکی اقدام به ویزیت و اهدای داروی رایگان کرده و کارشناسان غربالگری و مددجویی کمیته امداد و محرومیت زدایی قرارگاه بصورت چهره به چهره  به ثبت درخواستها و نیازمندی‌های آنان پرداختند.

در این مراسم ارزشمند معنوی که حدود ۳۰۰ نفر از کارگران حضور داشتند، سبد کامل معیشتی شامل ( برنج و حبوبات و مرغ وماکارانی و بسته بهداشتی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان) تقدیم آنان شد.

سرهنگ جعفری معاون محرومیت زدایی و مردمیاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در این مراسم ضمن تشریح خدمات سپاه و نحوه خدمت رسانی گفت: این چهارمین مرحله این اقدام بدون حضور خبرنگاران و جراید بوده و تاکنون مشابه این برنامه نیز برای عزیزان نابینا، ناشنوا، کوتاه قامتان بلند همت، ایتام ومحرومین اجرا و در آینده نیز با قوت تداوم خواهد یافت.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن