پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۱۱

برگزاری اولین راهپیمایی روز قدس قرن جدید در ایرانشهر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه ایرانشهربا  سردادن  ندای الله اکبر و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، انزجار خود نسبت به سیاست‌های نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی و حمایت‌های آمریکا از این رژیم اشغالگر را به نمایش گذاشته اند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی  بلوچ از ایرانشهر ؛این مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر، امامان جمعه تشیع و تسنن ، مدیر کل سیاسی و اجتماعی استانداری، مدیران کل حوزه جنوب، اعضای شورای تامین،اعضای شورای شهر شهرستان ،شهردار ،اعضای شورای اداری، ،فرهنگیان،معتمدین ، بسیجیان، نظامیان، دانش آموزان، بانوان ،کسبه و سایر اقشار مختلف از مسیر میدان قدس تا آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر  برگزار شد‌ .

حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی امام جمعه معزز ایرانشهر گفت : فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سردادن منطق دینی و قرآنی دارد و براساس دستور خدا و سنت پیامبر (ص) است .

وی افزود : بعد از گذشت ۲ سال همچنان مردم روزه دار این خطه از سرزمین مهین اسلامی برای نشان دادن عهد و پیمان خود و حمایت از مظلومان فلسطین در این مراسم مهم شرکت کردند و مسلمانان در قبال حمایت از مظلومان مسئولیت دارند و باید این مسئولیت دینی ، ایمانی و اسلامی خود را ادا کنند.
این مقام مسئول ادامه داد : مردم ولایت مدار شهرستان ایرانشهر امروز نشان دادند که پای بند به ارزش های اسلامی هستند و برای مظلومان ارزش قائلند و در برابر ظالم و مستکبران سکوت نمی کنند.
امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: قدس هرگز فراموش نخواهد شد و با مقاومت رژیم صهیونیستی هم از روی زمین محو خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر بیان نمود :  موضوع فلسطین مسئله جهان اسلام است و همه مسلمانان باید نسبت به آن اهتمام و احساس مسئولیت کنند و باید مقاومت و مبارزه برای نابودی اسرائیل غاصب تداوم داشته باشد .

وی افزود :شهید سلیمانی سد نفوذ ناپذیر در مقابل صهیونیست ها و استکبار جهانی و کانون وحدت گروه های مقاومت بود .

شعبانی خاطرنشان کرد : راهپیمایان شهرستان ایرانشهر با اعلام همبستگی با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و ابراز انزجار از رژیم صهیونسیتی و امریکا، به مبارزه و مقاومت تا آزادی قدس شریف تاکید کردند .

شعبانی ابتکار امام خمینی (ره) را در انتخاب روز جهانی قدس به عنوان راهبرد بسیار هوشمندانه و سازنده در قبال تلاش صهیونیسم و غرب برای عادی سازی نسبت به مسأله اشغال فلسطین و مسجدالاقصی و به فراموشی سپردن موضوع دانست و گفت: با تعیین روز جهانی قدس، نیروی لایزال مسلمانان در جهت نابودی رژیم جعلی اسرائیل و رهایی قدس به جنبش و جریان افتاد .

فرماندار ایرانشهر با تاکید بر ضرورت تداوم مقاومت؛ تصریح کرد: سرنوشت قدس شریف در میدان مقاومت تعیین خواهد شد و مذاکرات پنهانی و سازشکارانه خواست مسلمانان و مردم عزیز فلسطین نیست .

شعبانی با اشاره به جنایات اخیر رژیم کودک کش صهیونیستی گفت: آثار زوال و نابودی اسرائیل آشکار شده است و این اقدامات تلاش های این رژیم برای بقای خود است .

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر خاطرنشان کرد: اسرائیل پشتوانه و حمایت های دولت ها، یهودیان، را از دست داده و روز به روز در انزوا قرار می گیرد و سازمان های حقوق بشری و عفو بین الملل در سال گذشته دو مرتبه این کشور را به دلیل عدم رعایت حقوق بشر محکوم کردند.

شعبانی عنوان کرد: تنها راه حل مساله فلسطین را اجرای راهبرد پیشنهادی نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی همه پرسی برای تشکیل حکومتی دموکراتیک مبتنی بر آرای همه مردم منطقه از یهودی و مسلمان و مسیحی و آوارگان بوده و اقبال جهانی نخبگان به راهکار پیشنهادی ایران رو به افزایش است .

فرماندار ویژه ایرانشهر آزادی قدس شریف را مقدمه و از ملزومات تشکیل تمدن نوین اسلامی دانست و بر تداوم مقاومت و فراهم کردن بستر تحقق گام دوم انقلاب و ایجاد تمدن نوین اسلامی تاکید کرد.

شعبانی در پایان افزود : شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه عقلانی و شرعی ما است، وظیفه عقلانی این است که باید از مظلوم دفاع کنیم و در مقابل ظالم بایستیم. وظیفه شرعی این است که امیرالمومنین علی (ع) فرمودند نسبت به ظالم خشم داشته باشید و به مظلوم کمک کنید.

در پایان این مراسم بیانیه راهپیمایی روز قدس با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم شریف شهرستان ایرانشهر  قرائت شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.