پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۱۹

پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از ایرانشهر ؛دکتر سعید موحد طی پیامی فرارسیدن هفته ی سلامت را تبریک گفت، متن پیام وی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلصِّحَّهُ اَفضَلُ النِّعَمِ؛ سلامتی بهترین نعمت است – حضرت علی(ع)

هفته ی سلامت فرصت ارزشمندی برای یادآوری و تأکید اهمیت سلامت در جامعه و تاثیر آن در توسعه و پیشرفت هر کشور می باشد. دوران سخت شیوع گسترده بیماری کرونا و تاثیری که بر زندگی و بنیان های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی در سطح جهان داشت، بخوبی نشان داد تحقق سلامت جامعه جز با تلاش و همکاری همگان میسر نخواهد شد.

با توجه به اهمیت مقوله ی سلامت همه ساله در کشور ما یک هفته به عنوان هفته ی سلامت اختصاص داده می شود و شعار هفته ی سلامت امسال تحت عنوان ” سلامت ما، سلامت سیاره ما” تاکید بر لزوم همکاری همه ی اقشار جامعه برای داشتن جامعه ای سالم دارد، چرا که امروزه یکی از مهمترین مؤلفه های مورد نیاز هر جامعه برای رسیدن به توسعه‌ی پایدار، تحقق سلامت و بهداشت می باشد.

بی تردید یکی از مهمترین اهداف دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، توزیع عادلانه خدمات سلامت و سهولت دسترسی همگان به این خدمات می باشد و این مهم نیاز به همکاری و همدلی همه ی اقشار جامعه دارد. و امیدواریم بتوانیم با مشارکت عمومی در فرهنگ سازی از طریق آموزش وپرورش استفاده از رسانه های اجتماعی در کنار خدمات کادر بهداشت و درمان گامی بلند در جهت تحقق اهداف سلامت و حرکت در مسیر توسعه ی پایدار کشورمان برداریم .

اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های ارزنده دست اندرکاران بخش سلامت کشور، به ویژه اساتید، کارکنان، دانشجویان و همه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ، آغاز هفته سلامت را تبریک عرض نموده و از درگاه یگانه ی هستی بخش، سلامتی، سعادت، سربلندی همگان را مسئلت دارم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *