پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۲۰

امام زدایی از صحنه فرهنگی و اجتماعی

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به تعبیر مقام معظم رهبری آیت‌الله‌العظمی‌امام‌خامنه‌ای(مدظله العالی) انقلاب اسلامی ایران در هیچ جای جهان بی نام امام خمینی (ره) شناخته شده نیست. این تعبیرحکیمانه از معظم له نشان می دهد که بنیاد و هسته اصلی انقلاب اسلامی ایران اندیشه و تفکر حضرت امام(ره) است و امکان جداسازی انقلاب و امام (ره) ممکن نیست.

تمام تلاش دشمن این است که امام و اندیشه های اسلامی خالص و ناب ایشان را از صحنه ی  فرهنگی و اجتماعی بزداید و جامعه ای بدون حضور امام و تفکر انقلابی و اسلامی بسازد. با پاک کردن امام، جامعه ای شکل خواهد گرفت که در آن اگر اسلامی هم باقی بماند اسلام آمریکایی است که در آن روح مجاهدت و پایداری در مقابل گردن کشان تاریخ نخواهد بود. اسلامی خواهد بود چنان اسلام مرتجعین منطقه که در مقابل کشتار وحشیانه ی  ملت‌های مسلمان منطقه از جمله فلسطین، لبنان، افغانستان، عراق و … سکوت کرده و یا بدتر از آن دستشان به خون آغشته خواهد شد.اسلامی که در آن فقط به انجام صوری برخی عبادات و مناسک به مثابه سنت های سطحی جامعه بسنده خواهد کرد و در آن فساد و فحشا، سرسپردگی و وابستگی به ابرقدرت ها، پایمال کردن حقوق حقه ملت مسلمان و… نقطه رواج خواهد داشت.

مردم در چنین جامعه ای  کمترین حقی  در تعیین سرنوشت خود نخواهند داشت و بر خلاف شعار دموکراسی خواهی که مدام بر شیپورش می‌دمند، کمترین نقشی در اداره جامعه ایفا نخواهند کرد و مزدوران و مواجب بگیران غرب قدرت را در دست خواهند گرفت.

راز دشمنی با امام (رحمه الله علیه) را در این باید جست که با وجود و حضور امام (رحمه الله علیه )و یاران مجاهد وی، دشمن نمی‌تواند بر ایران و البته بر جهان اسلام مسلط شود و این حقد و کینه ی  خود را در خلال اغتشاشات بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ با آتش زدن تصویر مبارک ایشان نشان داد.غافل از آنکه امام در قلب‌های ملت ایران و تمام ملت‌های جهان جای دارد.

منبع: کتاب فرهنگ و تهاجم فرهنگی

فرستنده:مهین صیادی از زابل

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن