پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۲۵

کلنگ‌زنی مـدرسه دخترانه با اعتباری بالغ بر ۱۴۶ میلیارد ریال

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ ازنیکشهر، پروژه مجتمع شبانه‌روزی ۶ کلاسه متوسطه اول و دبستان ۹ کلاسه مسکن مهر با حضور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش نیکشهر، معاونین فرماندار، ائمه جمعه، شورا و شهردار شهر نیکشهر در نیکشهر کلنگ زنی شد.

مدیر آموزش و پرورش نیکشهر در آیین کلنگ زنی اظهار داشت: این دو مـدرسه با اعتباری بالغ بر ۱۴۶ میلیارد ریال احداث خــواهند شد.

ساره باور  در ادامه افــزود: مجتمع شبانه روزی متوسطه اول دخترانه با ۴۴۰ مترمربع زیر بنای آمـوزشی، ۸۵۲ مترمربع خوابگاه شبانه روزی و سلف سرویس، ۶۴ متـرمربع سـرایداری و ۳۵ مترمربع سرویس بهداشتی  در زمینی به مساحت ۴۱۲۵ متر مربع احداث خواهد شد.

وی بیان کرد: با همت و عنایت مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، دبستان ۹ کلاسـه مسکن مهـر با زیـر بنا ۷٠٠متر مربع در زمینی به مساحـت ۲٠٠٠ مترمربع احداث خواهد شد.

در ادامه لک زایی مـدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز اظهار داشت: نیکشهــر، شهری فـرهنـگی بوده و توسعه فضای آموزشی در این شهرستان دغدغه به حق مردم و نیاز آینده فرزندان این مرز و بوم است.

وی افــزود: با توجه به رشد جمعیت در سایت مسکن مهر شهرستان نیکشهر و به دنبال آن افزایـش جمعیت دانش آمـوزی این شهـرک، نیاز مبـرم به احداث فضای آموزشی در مقطع ابتدایی بود که با احداث دبستان ۹ کلاسه این کمبود رفع خواهد شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن