پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۳۱

شورای عالی هیئت های مذهبی یاری رسان حل مشکلات و بازوی تبلغات اسلامی باشند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، گفت: برای شناسایی مشکلات و معضلات هیئت های مذهبی و حل آنها، دست یاری به سمت شورای عالی مسئولین هیئت های مذهبی دراز کرده و تقاضای کمک داریم.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیک تبریزی، مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در اولین جلسه شورای عالی هیئات مذهبی استان که در این اداره کل برگزار شد، ضمن تاکید بر جوانگرایی در شورای هیئات مذهبی، افزود: در راستای بهره گیری از توان ظرفیت و تجربیات پیشکسوتان، شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی تشکیل شده و براین اساس اعضای منتخبی از سطح استان برای حضور در این شورا انتخاب می شوند.
وی با اشاره به اینکه اعضای شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی به صورت انتصابی از سوی تبلیغات اسلامی انتخاب و منصوب می شوند، تاکید کرد: نظارت بر عملکرد هیئت ها، تعیین سیاست و شناسایی معضلات و مشکلات های هیئتهای مذهبی به عنوان اولویت های این شورا تعیین شده است.
وی تعداد اعضای شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی سیستان و بلوچستان را قریب به ۵۰نفر اعلام و تصریح کرد: با توجه به رویکرد جوانگرایی در شورای هیئت های مذهبی پیش رو، امیدواریم جوانان پای کار آمده با تمام توان برای فعال شدن هیئت ها گام بردارند.
دبیر قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان، تعیین اساسنامه و سند شورای عالی هیئات مذهبی را یکی دیگر از برنامه های اولویت دار این شورا عنوان و بر تشکیل نشست مشترک افراد منتخب شورای هیئات مذهبی که روز جمعه هفته جاری انتخاب می شوند، با اعضای شورای عالی هیئات مذهبی تاکید کرد.
شایان ذکر است در ادامه این جلسه افراد به بیان برنامه ها و اولویتهای کاری خود در شورای عالی مسئولین هیئات مذهبی پرداختند و احکام خود را از مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، دریافت کردند.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *