پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۱

همکاری بیشتر به پیشرفت‌های سیستان و بلوچستان کمک خواهد کرد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

نماینده ولی فقیه در سیستان‌ و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: هرچه همکاری بیشتر باشد به برطرف شدن موانع رشد و شتاب گرفتن پیشرفت‌های استان کمک خواهد شد و در صورت وجود درگیری، به جای توسعه زیرساخت‌ها، تمرکز به سوی مسائل امنیتی خواهد رفت که چنین مواردی به ضرر استان است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، آیت‌الله مصطفی محامی در دیدار مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان پس از شنیدن نکاتی راجع به دیدار جمعی از علمای اهل سنت کشور با ریئیس جمهور و درخواست‌های ارائه شده، خواستار پیگیری موارد مطرح شده توسط علمای اهل سنت شد و اظهارداشت: نکات مطرح شده از جمله اوقاف، مساجد و مدارس نیاز به پیگیری دارد مثلا در حوزه وقف می‌توان شیعه و اهل سنت جدا و یا در مدلی دیگر مدیریت‌، هیات نظارت و شوراهای تلفیقی از شیعه و اهل سنت باشد و درآمدها مجزا و هزینه خود مساجد شود.
امام جمعه زاهدان افزود: مسائل باید با اولویت استان پیگیری و در خصوص مدارس و مساجد، محورهای مدنظر مشخص و برای حل آن از خود جامعه اهل سنت نیز استفاده شود.
آیت‌الله محامی درباره اظهارات و عملکرد حساسیت برانگیز برخی از صاحبان تریبون، بیان کرد:  گاهی ائمه جمعه در خطبه‌های نماز با تندی صحبت می‌کنند که با استقبال مردم مواجه می‌شود اما سؤال این جاست که این کار چه تاثیری بر مسوول مربوطه خواهد داشت؟
وی  ادامه داد: احتمال پذیرش مسائل در فضای نصیحت بسیار بیشتر است و در هنگام دعوا، فرد مسوول یا بی‌توجهی کرده یا به مواجهه غیرمنطقی می‌پردازد بنابراین به جای بحث در جلسات عمومی باید در جلسات خصوصی فرد را خواسته و با او گفتگو کنیم.
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان بیان کرد: متاسفانه گاهی به جای پیگیری مشکلات مردم به دنبال خالی کردن عقده‌های دل هستیم و باید بدانیم که این صحبت‌ها مشکلی از مردم حل نخواهد کرد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن