پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۳

افراد موفق چه اصولی را دارند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

آکادمی مجازی باور مثبت افراد موفق باورهای درستی دارن هر فردی رو که در زندگی اون رو به عنوان یک فرد موفق میشناسم وقتی به باورهاش نگاه میکنیم پر از باورهای مثبت هستش و همیشه داره بر اساس اون باور های زندگیش رو پیش میبره و با نگاه کردن این موضوع و بررسیش در افراد موفق به این دیدگاه رسیدم

افراد موفق در زندگیشون باورهای درستی رو دارن و همیشه باورهای سازندهای رو به همراه خودشون در زندگی دارند. همواره خودباوری و ساختن باورهای مثبت باعث میشه که ما با انگیزههای تازهای زندگیمون رو ادامه بدیم و مسیری رو شروع کنیم که این مسیر در نهایت مارو به نتایج دلخواه میرسونه. اما برای رسیدن به مقصد قبلش بایستی یک سری اصلها رو رعایت کنیم و یکی از اصلهای مهم در موفقیت داشتن باورهای درست و سازندست. جهان، جهان باورهاست هرچیزی رو باور کنی وارد زندگیت میشه و باعث میشه تو در راستای باورهات خواسته هات رو به زندگیت دعوت کنی یا پس بزنی، کاری که همواره در حال انجام شدنه و این شما هستید که آگاهانه یا ناآگاهانه این سیستم رو در زندگیتون پیاده سازی میکنید که کدومش رو به زندگیتون دعوت کنید پس چه خوبه آگاهانه بهترین هارو انتخاب کنید و برای خودتون بسازید.هیچ وقت در زندگی به دنبال دوتا مسیر نرید اینکه ما فکر کنیم با پیش بردن دو مسیر میتونیم به نتایج تازهای برسیم و میتونیم در هر دو مسیر نتایج رو به وجود بیاریم، یک فکر اشتباس، و ما نباید به این صورت زندگیمون و کارمون رو پیش ببریم.

انسانهای که ما اونارو موفق میدونیم برای موفق شدن و گرفتن نتایج مطلوب متمرکز یک موضوع رو پیش میبرن و همواره میخوان با تمرکز مسیری که شروع کردن رو به بهترین نتایج ختم کنن. پس اگه در زندگی به دنبال موفقیت هستین و میخواین اصول درستی رو در پیش بگیرید تا به موفقیت برسید حتماً و حتماً تمرکز رو در اولویت قرار بدید اگه ما در زندگی به موفقیتهای خوبی نمیرسیم ایراد از خود ماست چون در نهایت در این زندگی ما تعیین کننده نهایی نتایج هستیم و ما نتایج رو به وجود میاریم پس برای داشتن موفقیتهای مطلوب بهترین کار اینه که به خودمون نگاه کنیم و همیشه خودمون رو در جنبههای مختلف بهبود بدیم و باور مثبت رو در زندگیمون ایجاد کنیم هرچقدر بیشتر بتونیم باور مثبت رو رواج بدیم در کنار انبوه باورامون ما زندگیمون بهبود پیدا میکنه و به مسیر لذت بخشتری قدم بر خواهیم داشت.

منبع :   کتاب افراد موفق چه اصولی دارند

تهیه وتنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *