پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۳

بیانیه کانون فرهنگی زنان بلوچ سیستان‌ و بلوچستان به مناسبت سوم خرداد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از زاهدان؛ در بیانیه مذکور به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است. امام خمینی (ره)

سوم خردادماه یادآور روزی به یاد ماندنی و بزرگ در تاریخ ایران جانمان است. حماسه‌ای بزرگ که امام شهیدان (خمینی کبیر)  در اخلاص و خدا محوری آن فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد.»

آزادی خرمشهر در عملیات غرور آفرین «بیت‌المقدس» از سویی مبتنی بر بنیان هنجاری دفاعی اسلام ناب صورت گرفت و از طرف دیگر شاکله راهبرد دفاع از ایران اسلامی را بنا نهاد، راهبردی که امروز ماهواره محصول آن صبر و استقامت تصاویر خود از فضای نیویورک و تل آویو برای کنترل دشمنان اسلام ناب را در اختیار ادامه‌دهندگان راه مقاومت و ایثار قرار می‌دهد.

شاکله‌هایی از جنس ایمان، توکل و اخلاص که در حال خشکانیدن ریشه‌های سلطه و استکبار ورزی و حق‌کشی هستند و دشمنان را به احتیاط در سخن و عمل نسبت به هرگونه محاسبه برای مواجهه با اسلام ناب وادار نموده‌اند.

امروز به برکت فتح خرمشهر و خون شهدای عزیز و لاله‌های به خون خفته آن روز، ایران در حال طی مسیر سربلندی به سوی قله‌های پیشرفت، عزت و افتخار برای رسیدن به تمدن اسلامی است.

کانونو فرهنگی زنان بلوچ استان سیستان‌وبلوچستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز فتح خرمشهر و با تبریک سالروز آن پیروزی بزرگ، آزادی خرمشهرهای در پیش ملت بزرگ ایران را آرزو می‌کند.”

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.