پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۳

فرماندار دلــگان؛ سوم خرداد قله ظفرمندی و اوج شکوه دوران دفاع مقدس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی بانوی بلوچ از  دلــگان؛ فرماندار دلــگان بامری طی پیامی حماسه غرورآفرین سوم خرداد را تبریک عرض کرد.

متن پیام بشرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خرمشهر را خدا آزاد کرد. امام خمینی (ره)

عملیات غرور آفرین بیت المقدس که به آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال ۱۳۶۱ منجر شد را باید قله ظفرمندی و اوج شکوه دوران دفاع مقدس دانست چراکه این مقطع زمانی یادآور رشادت، رادمردی و جانفشانی مردانی است که با سلاح ایمان، عزت و خودباوری در برابر تمامیت خواهی و ستمگری استکبار و مرتجعان منطقه ایستادند و به پیروزی رسیدند.

ملت بزرگ ایران اسلامی که با گوش فردادن به ندا و فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، انواع توطئه ها و نیرنگ های دشمنان را پس از پیروزی انقلاب با جانفشانی و ایثار، در نطفه خفه کردند، در دوران ۸ سال دفاع مقدس نیز با ایستادگی و مقاومت در دفاع از دین، شرف و ارزش های مقدس این آب و خاک مجاهدت ورزیدند و با نهادن جان خویش در طبق اخلاص، حماسه های ماندگار و بی نظیری چون حماسه آزادسازی خرمشهر را رقم زدند و اجازه ندادند تا حتی یک وجب از خاک کشور در دست دشمن باقی بماند.

امروز اگرچه ابزارهای دشمنی و مخالفت با ملت ایران تغییر یافته اما جمهوری اسلامی ایران به تمامی مخالفان و دشمنان قسم خورده ثابت کرده که در راه پیشرفت، توسعه و حفظ ارزش های متعالی خود هر لحظه آماده ی ایثار، ازخودگذشتگی و خلق حماسه ای با رنگ و بوی سوم خرداد است.

اینجانب، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و مدافع وطن، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس بالاخص مردم غیور و شهید پرور دلــگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان برای ملت بزرگ ایران اسلامی، سلامتی و سربلندی مسئلت می نمایم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.