پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۷

نشست سر شبکه ها و فعالان فرهنگی در زاهدان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ صبح امروز نشست سر شبکه ها و فعالان فرهنگی با حضور سردار خلیل ابادی معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس، سردار شکارچی معاون فرهنگی تبلیغات دفاعی و سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح، سرهنگ بختیاری معاونت فرهنگی قرارگاه قدس و جمعی از بانوان فرهیخته تشییع و تسنن در سالن اجتماعات کانون شهید عالی زاهدان برگزار شد.
سردار خلیل آبادی  ضمن عرض خیر مقدم در ابتدا بیان داشت : بانوان استان سیستان وبلوچستان، بانوان فهیم و آشنا به مسائل سیاسی، اجتماعی و مهمتر اینکه پای کار نظام هستند.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس تاکید کرد: علی رغم تبلیغات سو عبری_ امریکایی که زنان نباید در جامعه حضور داشته باشند، زنان این استان خلاف آن را عمل کردند  و در امورات مهم شرکت دارند.
کرد زابلی : پایداری و ماندگاری انقلاب اسلام از عنصر تبیین بوده و مقام معظم رهبری در سالهای اخیر از مردم خواسته اند در جهاد تبیین شرکت کنند و همه مسئول هستیم که برای اگاه سازی مبارزه کنیم.
زابلی : الگوی ما بانوان حضرت زینب(س) هستند، در حادثه جانکاه کربلا  اگر سخنرانی افشاگرانه این بانو نبود واقعه کربلا در همان برهه می ماند.
وی گفت : دشمنان ما صدها طرف ایران عزیزمان را مورد توطئه قرار داده اند، وظیفه ماست که خودمان
و فرزندان مان را آگاه کنیم و اجازه ندهیم که با حرفهای بی اساس ذهنی مردم مارا مشغول کنند.
سردار شکارچی معاون فرهنگی تبلیغات دفاعی و سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: قبل از اسلام  زنان محدودیت داشتند به طوریکه از خانه هایشان نمی توانستند خارج شوند و در تحجر به سر میبرند و حداکثر استفاده ابزاری از آن ها می شد .
این مسئول عالی رتبه نظامی تاکید نمود: اسلام حقوق زن را احیا کرد و برای زن ارزش قائل شد و به عنوان محور رشد و تکامل انسانیت معرفی کرد.
معاون فرهنگی تبلیغات دفاعی کشور افزود : سعادت زن در گرو اطاعت اوامر الهی است.
شکارچی افزود : اگر زنان و مردان ما در چهارچوب اسلام حرکت کنند، فساد اخلاقی کمتر می شود، معاندین برای ترویج فساد اخلاقی فریاد می زنند و با کمال تاسف سندی به عنوان ۲۰۳۰ می زنند که احکام دین را آموزش ندهید اما مسایل جنسی را آموزش دهید!
یعنی سندهایی که در سطح بین الملل نوشته می شود، ضد اسلامی ست.
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه افزود : جنگ نرم، زیرکانه ترویج پیدا می کند و بسیار خطر بزرگی ست و نقش افرین ترین قشر، زنان هستند که پرچمدار میدان مبارزه هستند و باید این موضوع را فرماندهی کنند.
این مسئول نظامی در پایان خاطر نشان کرد : مردم سیستان وبلوچستان ولایت مداری را در عمل نشان داده اند،  متاسفانه کسانی که گول می خورند باید توطئه های دشمنان را بشناسند.
۷۸۹
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن