پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۷

نشست هم اندیشی علما، بزرگان و سران طوایف شهرستان خاش

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، نشست هم اندیشی علما، بزرگان و سران طوایف شهرستان خاش با حضور سردار ابولفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات و سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح ، مسئولین ادارات، طوایف،ریش سفیدان و جمعی از نخبگان در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد.

*سردار شکارچی  معاون فرهنگی تبلیغات دفاعی کشور و سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای  مسلح در نشست هم اندیشی علما، بزرگان و سران طوایف  در ابتدا بیان داشت :*
وحدت و یکپارچگی بسیار خوبی در بین اقوام و مذاهب مختلف در این استان وجود دارد و تا کنون با هوشیاری مردم، دشمن نتوانسته خدشه‌ای به این وحدت وارد کند.

*وی افزود:* یکی از ویژگی‌های سیستان و بلوچستان وحدت و یکپارچگی بین اقوام و مذاهب است که نقطه عطفی برای این استان محسوب می شود و دشمن سالیان سال در صدد است با برنامه‌ریزی و پیاده کردن نقشه‌های مختلف این وحدت و همدلی را برهم بزند که با هوشیاری مردم ولایت مدار و مرزدار استان تاکنون موفق نبوده و هرگز موفق نخواهدشد.

*سردار شکارچی به خدمات شایان نظام به سیستان وبلوچستان اشاره کرد و گفت*: هم‌اینک برنامه‌های زیادی از طرف دولت انقلابی و مردمی درحال اجرایی شدن است که ان شاالله آثارمثبت آن درآینده نزدیک نمایان خواهد شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *