پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۰۸

پیمایش ۲۵ تا۳۰کیلومتری گروه کوهنوردی برادران پاشپاد از دامنه های تفتان تا خاش

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

ریاست اداره ورزش و جوانان خاش: با توجه به گرمی هوا و طاقت فرسایی پیمایش در چنین شرایطی باید به اراده این گروه آفرین گفت و بعنوان الگویی برای سایر گروه های برای ورزش در هر شرایطی باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از خاش، ریاست اداره ورزش و جوانان بیان داشت: گروه کوهنوردی برادران پاشپاد یکی از فعالترین گروه های ورزشی این مجموعه میباشد. که در عرصه ورزش، فرهنگ و هنر نقش بسزایی در شهرستان خاش داشته و دارد.

شهنوازی گفت: ان شاءالله شاهد باشیم سایر گروه های ورزشی و گروه های خودجوش مردمی در شهرستان نیز در فواصل مناسب‌ اقدام به اجرای چنین برنامه هایی کنند.

وی اظهار داشت: با توجه به گرمی هوا و طاقت فرسایی پیمایش در چنین شرایطی باید به اراده این گروه آفرین گفت و بعنوان الگویی برای سایر گروه های برای ورزش در هر شرایطی باشد.

سرپرست گروه پاشپاد عنوان نمود: پیاده روی لازمه تمام رشته های ورزشی میباشد و یک روش بسیار ساده و کم هزینه‌ جهت سلامتی  یک شخص میباشد.

ریگی عنوان نمود: هدف ما از این پیمایش نهادینه کردن پیاده روی بعنوان یک ورزش همگانی برای تمامی اقشار و سنین بوده است.

لازم به ذکر است: این پیمایش پس از بازدید و بازخوانی مسیر و هماهنگی با ریاست ورزش و جوانان شهرستان و جانشین فرماندهی سپاه خاش، این پیمایش در تاریخ پنجشنبه ۵ خردادماه ساعت ۱۹:۴۰ شروع  و پس از حدود ۹ ساعت در ساعت ۴:۴۵ دقیقه صبح روز جمعه ششم خرداد این برنامه با موفقیت کامل انجام گرفت.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *