پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۱۱

اعلام اسامی برندگان قرعه‌کشی خودرو به چهارشنبه موکول شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به‌خلاف اطلاع‌رسانی قبلی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام اسامی منتخبان طرح سامانه فروش یکپارچه خودرو به چهارشنبه ۱۱ خردادماه موکول شد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار بود امروز سه‌شنبه رأس ساعت ۹ صبح اسامی منتخبان در اولین مرحله قرعه‌کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام شود، اما بنابر اعلام حسین‌زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صنعت به‌دلیل زمان‌بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خودرو و احراز هویت آنها اعلام اسامی به فردا چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه موکول شده است.

وی با بیان اینکه در این طرح ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه خودرو در قالب ۱۱۵ طرح  فروش در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، گفت: استعلام اطلاعات و احراز هویت ثبت‌نام‌کنندگان زمان‌بر شده است، کنار این موضوع استعلام ۲۹۷ هزار ثبت‌نامی جوانی جمعیت نیز از طریق سازمان ثبت احوال اضافه شده است. در تلاشیم طی ۲۴ ساعت آینده اسامی را در سامانه منتشر کنیم.

به گزارش تسنیم، براساس اعلام وزارت صنعت عرضه خودرو در سامانه عرضه یکپارچه تخصیص خودرو از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۳ خرداد آغاز شد و متقاضیان خرید خودرو تحت نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به پیش‌ثبت‌نام نمودند.

در این سامانه چهار میلیون و ۱۵۷ هزار و سیصد و پنجاه و دو نفر متقاضی خرید خودرو ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه میلیون و ۸۷۸ هزار و سیصد و یک نفر در طرح عادی و ۲۹۷ هزار و ۵۱ نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی ثبت‌نام کردند.‌

مجموع ظرفیت در نظر گرفته‌شده در خودروهای عرضه‌شده توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای این دوره ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه بود که در قالب ۱۱۵ طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق‌العاده، طرح جوانی جمعیت، فروش‌های کمتر از یک سال و مشارکت در تولید ارائه شد که بنا اعلام وزارت صنعت پس از استعلام اطلاعات اسامی متقاضیان فردا چهارشنبه ۱۱ خردادماه در سامانه درج خواهد شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *