پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۱۱

جذب بودجه ۹۰ میلیارد تومانی برای ثبیت ریزگردها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از زهک به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ پاکزاد مدیر کل منابع طبیعی سیستان و بلوچستان به دعوت فرمانداری شهرستان زهک جهت بررسی مشکلات منطقه به شهرستان زهک سفر کردند.

پس از حضور میدانی فرماندار و مدیر کل منابع طبیعی از نقاط بحرانی و پروژه های منابع طبیعی در سطح شهرستان زهک، مقرر شد عملیات احداث ۴ بادشکن با مشارکت مردم و جوامع محلی به طول ۴۰ کیلومتر، توزیع ۱۰ هزار اصله نهال زیتون و عملیات مالچ پاشی به مساحت ۸۰۰ هکتار طی یک ماه آینده در شهرستان زهک آغاز و اجرایی شود.

فرماندار زهک همچنین از جذب بودجه ۹۰ میلیارد تومانی تثبیت ریزگرد خبر داد و گفت:۹۰ میلیارد تومان برای مهار و تثبیت شن های روان در نقاط بحرانی زهک اعتبار داریم که خوشبختانه با پیگیری های مستمر توانستیم به مرحله اجرا برسانیم و پیمانکار مربوطه نیز مشخص شده است و قرار است بزودی شروع به‌کار کند.

مهندس حسن دهمرده در انتها افزود: از همه مردم عزیز خواهشمندیم که کنارمان حضور پیدا کنند و با نظرات و پیشنهاداتشان جهت حل هرچه سریع تر بسیاری از بحران های منطقه و یا کاهش آسیب های آنها یاریگرمان باشند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *