پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۲۱

خدمات بیمه سرمد به کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

یعقوب رشنوادی در دیدار با معاون سازمان تامین اجتماعی، بر ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت بیمه سرمد به مجموعه کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از خبرگزاری فارس، یعقوب رشنوادی، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران ارشد این شرکت، با ابوالفضل عفت نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی که به تازگی به جمع مشتریان بیمه سرمد پیوسته است، دیدار کرد.

رشنوادی در این دیدار، گزارشی از محصولات و خدمات منحصر به فرد بیمه سرمد ارائه کرد و گفت: خدمت رسانی به سازمان تامین اجتماعی، افتخار بزرگی برای مجموعه بیمه سرمد محسوب می‌شود و تلاش ما ارائه خدمات باکیفیت در کمترین زمان به پرسنل این سازمان است.

مدیرعامل بیمه سرمد افزود: امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات باکیفیت، رضایت کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را جلب کنیم و تکیه گاهی برای آنان باشیم.

عفت نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تامین اجتماعی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بیمه سرمد به کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، درباره همکاری با بیمه سرمد گفت: امیدوارم با ارائه مطلوب خدمات بیمه سرمد، همکاری دو مجموعه در بخش های مختلف بیمه ای گسترش پیدا کند و سرمد بتواند از تمام ظرفیت های سازمان تامین اجتماعی استفاده لازم را ببرد.

در این دیدار به ارائه بسته خدمات بیمه ای در بخش بیمه‌های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی منازل مسکونی و مسئولیت مدنی پزشکان به کارکنان سازمان تامین اجتماعی تاکید شد.

رشنوادی، پس از این دیدار بازدیدی هم از شعبه بیمه سرمد در سازمان تامین اجتماعی داشت و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به کارکنان تامین اجتماعی قرار گرفت. وی همچنین بر ارائه خدمات با کیفیت در کمترین زمان به خانواده بزرگ تامین اجتماعی تاکید کرد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن