پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۳-۲۳

معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور: با افزایش فرصت‌های شغلی برای بانوان سطح فرهنگ و آموزش جامعه ارتقاء می‌یابد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از زاهدان؛ دومین جشنواره بانوی نخبه‌ی سیستانی و بلوچستان شنبه۲۱ خرداد ماه در بازارچه زاهدان من آغاز به کار کرد.
نمایشگاه حاضر به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ سیستان و بلوچستان و با حمایت ویژه قرارگاه قدس برگزار شده است.
معاون فرهنگی جنوب شرق کشور در ابتدا اظهار داشت: معرفی بسترهای ایجاد شده برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در زمینه‌های صنعت، گردشگری و صنایع‌دستی روستایی، در زمینه فعالیت‌های کارآفرینی، معرفی فرصت‌های موجود شغلی در بازار کار، شناسایی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در سراسر استان سیستان و بلوچستان و هم‌چنین آموزش کارآفرینان جهت فعالیت در فضای مجازی و برنامه تبلیغات رایگان برای حمایت از آن‌ها از مهم‌ترین اهداف این جشنواره است.
سرهنگ محمدرضا بختیاری با ابراز خرسندی خاطرنشان کرد: هنرمندان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی استان نیز از این ظرفیت، برای تبادل تجربه با دیگران و هم‌چنین بازاریابی استفاده کردند که سعی شده افزون بر اهداف یاد شده، بسترهای لازم برای جذب سرمایه‌گذاران، ایجاد اشتغال و توسعه فعالیت‌های کارآفرینی و شناسایی کارآفرینان استان و فراتر از آن نیز فراهم گردد.
وی در ادامه تاکید نمود: نکته دیگر این که غرفه‌های این جشنواره به‌صورت رایگان در اختیار غرفه‌داران قرار گرفته و با این تصمیم، امیدواریم افراد شرکت کننده کسب در آمد مناسبی را تجربه کنند.
معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با بیان این‌که غرفه‌داران جشنواره را اکثراً بانوان کارآفرین تشکیل داده‌اند، یادآور شد: با افزایش فرصت‌های شغلی برای بانوان سطح فرهنگ و آموزش جامعه ارتقاء می‌یابد، بانوان درآمد مستقل کسب می‌کنند. پس موفقیت بانوان کارآفرین در جوامع نه تنها سبب ایجاد سود اقتصادی می‌شود، بلکه منافع اجتماعی و فرهنگی نیز ایجاد می‌کند و دربازار کار و مشارکت آنها در فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی به یکی از شاخص‌های مهم توسعه‌ی انسانی مبدل گردیده است، چرا که فعالیت اقتصادی‌شان رابطه مستقیم با فقر و رفاه اجتماعی دارد.
در پایان از کارکنان قرارگاه قدس جنوب شرق کشور و بانوان کانون فرهنگی زنان بلوچ استان سیستان و بلوچستان و تمامی همکارانی که در چند روز اخیر به صورت مستمر و شبانه‌روزی برای برگزاری جشنواره تلاش کردند که لازم است از همه آنها کمال تشکر را داشته باشم همچنین از پارک علم و فن‌آوری، استانداری، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، شهرداری، سازمان تعاون روستایی و صدا وسیما که در زمینه برپایی و تبلیغات این جشنواره به ما یاری رساندند؛ تشکر می‌کنم

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن