پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۴-۰۷

نصب ۱.۵ میلیون ترموستات‌ هوشمند در اروپا

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

اتحادیه اروپا با هدف کاهش وابستگی به انرژی روسیه، امسال حداقل ۱.۵ میلیون ترموستات هوشمند نصب خواهد کرد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، ترموستات هوشمند، یک دستگاه متصل به وای فای است که دمای گرمایش و سرمایش در خانه را تنظیم کرده و می‌تواند به کاهش هزینه انرژی کمک کند.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و اورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا در نشست سران گروه هفت که در آلمان برگزار شد، اقداماتی که توسط گروه ویژه آمریکا-اروپا انجام شده بود را گزارش کردند. این گروه در مارس که واشنگتن قول داد به بروکسل برای تامین ۱۵ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی مایع (LNG) اضافی در سال میلادی جاری کمک کند، تشکیل شد.

آمریکا و اتحادیه اروپا در بیانیه مشترکی اعلام کردند صادرات LNG به اروپا از مارس به میزان ۷۵ درصد رشد کرده و صادرات LNG آمریکا به اروپا، تقریبا سه برابر شده است.

آنها اعلام کردند: آمریکا از کاهش تقاضا برای گاز و تسریع فناوریهای پاک پشتیبانی کرده و گروه ویژه، ترویج استفاده از پمپهای گرمایشی، ترموستاتهای هوشمند و راه‌هایی برای کاهش تقاضا برای انرژی را هدف گرفته است.

بر اساس گزارش رویترز، آمریکا و کمیسیون اروپا به خصوص به دنبال تشویق اعضای اتحادیه اروپا و شرکتهای اروپایی و آمریکایی برای رسیدن به هدف اولیه برای استفاده از حداقل ۱.۵ میلیون ترموستات هوشمند در خانه‌های اروپایی تا پایان سال ۲۰۲۲ هستند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *