پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۴-۰۸

جلسه توجیهی عوامل برگزاری کنکور سراسری ۱۴٠۱ در شهرستان نیکشهر برگزار شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از نیکشهر، جلسه توجیهی عوامل برگزاری کنکور سراسری ۱۴٠۱ با حضور مدیر آموزش و پرورش، کارشناس حراست و کارشناس سنجش در محل سالن کنفرانس کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش نیکشهردر این جلسه با اشاره به اینکه داوطلبان کنکور سراسری، آینده خود را در گرو نتیجه این آزمون می‌بینند؛ توضیح داد: مدیران حوزه‌های برگزار کننده باید هماهنگی های لازم با عوامل اجرایی کنکور برای رعایت کلیه قوانین و برقراری شرایط مطلوب و آرامش بخش برای دانش آموزان در حوزه‌ها را داشته باشند.

وی با بیان اینکه استرس یکی از عوامل کاهش موفقیت داوطلبان است، تصریح کرد: وجود استرس در حین برگزاری آزمون در موفقیت داوطلبان اثر نامطلوبی خواهد داشت که ضروری است تا عوامل برگزارکننده با رعایت همه مسائل از جمله تردد‌های محل برگزاری آزمون، شیوه توزیع و جمع‌آوری دفترچه‌ها و… دقت کافی و رفتار مناسبی داشته باشند.

ســاره باور  بیان کرد : دانش ‌آموزان امانت دست ما هستند و ما وظیفه داریم تا بهترین فضا و شرایط از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت دستوالعمل های امتحانی را برای برگزاری آزمون کنکور سراسری مهیا کنیم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *