پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۴-۱۴

استمرار حرکت کرونا در سیستان و بلوچستان برروی مدار صفر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تکرار ثبت روزهای صفر کرونایی با تقویت مصون سازی و تزریق دزهای یادآور میسر است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، دکتر علی خواجه با بیان اینکه در شبانه روز منتهی به دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱ هیچ بیمار بستری و فوت کرونایی در سیستان و بلوچستان ثبت نشده است گفت: از این فرصت مناسب بایستی نهایت استفاده را ببریم و با تزریق دزهای یادآور مصون سازی را تقویت کنیم.

وی افزود: صفر شدن آمار کرونا به منزله اتمام کرونا نیست، این ویروس در هر لحظه ممکن است در گوشه ای از جهان جهش پیدا کند کما اینکه شاهد وقوع این جهش ها نیز تاکنون بوده ایم و در همین راستا لازم است تا با تکمیل فرآیند واکسیناسیون خود، بدن خودمان در مقابل انواع جهش های این ویروس مصون سازیم

به گفته دکتر خواجه از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۶۹ هزار و ۷۳۳ نفر مبتلا به کرونا در سطح استان و سیستان و بلوچستان شناسایی شده اند.

وی ادامه داد: تعداد جان باختگان کرونایی در سیستان و بلوچستان ۲ و ۸۰۹ است و در این مدت خوشبختانه هیچ فردی به علت ابتلا به کرونا جان خود را از دست نداده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی با هشدار به کاهش قابل توجه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح جامعه گفت: متاسفانه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح جامعه به پایین ترین میزان خود از ابتدای اپیدمی رسیده است.

وی یادآور شد: در اماکن پرتردد و سربسته و وسایل نقلیه عمومی کمافی السابق بایستی از ماسک استفاده کرد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *